INFORMACJE I AKTUALNOŚCI:

7 months ago
13-year-old Juste Jocyte made her Lithuania senior team debut!

Taka sytuacja ...
Mamy okazję często odwiedzać Litwę i widzimy gdzie jest Litewska koszykówka ...dlatego Nas nie dziwi że są tam takie talenty ....wielokrotnie zdarzyło Nam się przeciągać ... See more

13-year-old Juste Jocyte made her Lithuania senior team debut. #EuroBasketWomen ►► Subscribe & hit the bell! 🔔: http://fiba.com/subYT Click here for more: ht...

W drugim meczu turnieju w Katowicach niestety zaczynamy ospale i to się mści. Przegrywamy z zespołem Komorowa z bilansem w kwartach 2:3 . W dniu dzisiejszym o 11 gramy z drużyną z Warszawy. ... See more

MU-13

Dzisiaj gramy zaległy mecz z drużyną Steli Cieszyn - jednym z czołowych zespołów na Śląsku Naszego rocznika .Mecz rozpoczynamy zdeterminowani i w zasadzie przez pierwsze minuty jedyna ... See more